Reguilón: W Tottenhamie najbardziej zaskoczyły mnie pola golfowe. Usłyszałem, że zrobili je dla Bale’a

Reguilón: W Tottenhamie najbardziej zaskoczyły mnie pola golfowe. Usłyszałem, że zrobili je dla Bale’a fot. El Confidencial
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cadena SER

Sergio Reguilón we wrześniu zamienił Real Madryt na Tottenham Hotspur. Teraz udzielił wywiadu rozgłośni Cadena SER, w którym podzielił się swoimi spostrzeżeniami po transferze do Londynu. W trakcie rozmowy niejednokrotnie został poruszony temat Garetha Bale’a.

Hiszpan oraz Walijczyk przybyli do Anglii w tym samym dniu, podróżując jednym samolotem. Można zatem powiedzieć, że starszy kolega pełnił niejako rolę opiekuna. Musimy bowiem pamiętać, że 31-latek w 2013 roku do Realu Madryt przybył właśnie z Tottenhamu Hotspur.

Lewy obrońca rozegrał już sześć spotkań w pełnym wymiarze czasowym i można rzec, że dosyć szybko zadomowił się w nowym zespole. Jak sam mówi, wielce pomocna jest znajomość języka angielskiego, którym włada dużo lepiej niż… Bale hiszpańskim. Mimo wszystko jak na razie obaj trzymają się razem.

– Bale jest tu szczęśliwy i widzę tu odmienionego Garetha. Myślę, że dla niego język jest wszystkim. On nie mówi źle po hiszpańsku, naprawdę mówi dobrze, chociaż ja mówię lepiej po angielsku niż on po hiszpańsku. Mimo to rozumiem, co do mnie mówi po hiszpańsku. Tu jednak odzywa się dużo częściej. Ogólnie dzięki komunikacji i zwyczajom tu panującym on czuje się dużo lepiej – wyjawił.

Podczas rozmowy został poruszony temat golfa, który, jak powszechnie wiadomo, jest wielką pasją „Księcia Walii”. Również w tym miejscu zostały wypowiedziane zaskakujące słowa.

– Żartujemy czasami z golfa. W Tottenhamie najbardziej zaskoczyło mnie to, że w ośrodku treningowym przy boiskach znajdują się małe pola golfowe. Zapytałem, o co chodzi i usłyszałem, że zrobili je dla Bale’a – wyznał.

23-latek podzielił się również swoimi odczuciami odnośnie współpracy z José Mourinho.

– Z Mourinho pracuje się świetnie. Szczerze, jest genialny. Jeśli każe mi przebiec 20 długości boiska, od razu zabieram się do pracy. Uwielbiam taki typ wymagającego i intensywnego w działaniach trenera – stwierdził.

– Rozmawiam z nim o wszystkim. To bardzo bliski graczowi trener, dużo bliższy niż wszyscy myślą. Jest blisko każdego z nas – uzupełnił.

Tottenham Hotspur jak na razie zajmuje trzecie miejsce w tabeli Premier League, awansował po drodze do ćwierćfinału Pucharu Ligi Angielskiej, a w Lidze Europy plasuje się na drugiej pozycji w grupie J. Z kolei Bale nie tak dawno zdobył swoją premierową bramkę po powrocie do klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy