Rekordowy transfer Starzyńskiego!

Rekordowy transfer Starzyńskiego!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Weszło

Filip Starzyński zasili barwy Zagłębia Lubin.

Jak podał serwis "Weszło.com", we wtorek reprezentant Polski przejdzie testy medyczne w klubie, w którym w poprzednim sezonie występował na zasadzie wypożyczenia z KSC Lokeren. Na finiszu znajdują się ponoć także negocjacje między oboma klubami. Jeśli nie zdarzy się nic nieprzewidzianego, to Starzyński dołączy do nowego pracodawcy po powrocie z urlopu. 

Kwota transakcji wyniesie prawdopodobnie około 500 tysięcy euro, co stanowi rekord kupna Zagłębia. Nie może dziwić decyzja klubu o jego pobiciu, bowiem to na 25-latku opierała się gra zespołu w poprzednim sezonie. Według informacji "Weszło", pomocnik parafuje w Lubinie czteroletni kontrakt zawierający wysoką klauzulę odejścia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy