Reprezentacja Polski: Bartosz Slisz poza kadrą na Anglików

Reprezentacja Polski: Bartosz Slisz poza kadrą na Anglików fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

W kadrze reprezentacji Polski na mecz z Anglią zabraknie Bartosza Slisza - podaje „Przegląd Sportowy”.

Z uwagi na zaistniałe okoliczności tym razem Paulo Sousa musi posadzić na trybunach tylko jednego zawodnika. Zdaniem „Przeglądu Sportowego” będzie nim Slisz, który nie znalazł się w kadrze już na wcześniejsze mecze eliminacji Mistrzostw Świata z Węgrami (3:3) oraz Andorą (3:0). Tym samym 22-latek nie zadebiutuje w marcu w dorosłej reprezentacji.

W środowy wieczór na murawie na pewno nie zobaczymy Roberta Lewandowskiego oraz Kamila Piątkowskiego. Pierwszy z nich doznał kontuzji kolana, a drugi otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

W kadrze znajdzie się z kolei Grzegorz Krychowiak, którego wynik pierwszego testu również był pozytywny, ale drugiego już nie.

Jeśli chodzi o reprezentację Anglii, to potwierdzone zostało to, że przeciwko biało-czerwonym nie zagra James Ward-Prowse.

Zbliżający się wielkimi krokami mecz rozpocznie się o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy