Reprezentacja Polski do lat 21 z dwoma wzmocnieniami od Czesława Michniewicza [OFICJANIE]

Reprezentacja Polski do lat 21 z dwoma wzmocnieniami od Czesława Michniewicza [OFICJANIE] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kuba Kwiatkowski

Reprezentacja Polski do lat 21 będzie wzmocniona o Sebastiana Walukiewicza i Jakuba Kiwiora na kluczowy mecz eliminacji do Mistrzostw Europy w swojej kategorii wiekowej przeciwko Niemcom - poinformował rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej Kuba Kwiatkowski.

Czwartek był dniem, kiedy reprezentacja Polski do lat 21 mierzyła się na wyjeździe z San Marino w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy w swojej kategorii wiekowej. Podopieczni Macieja Stolarczyka stanęli na wysokości zadania i pokonali outsidera w stosunku 5-0.

Dzięki niespodziewanej porażce Izraela przeciwko Łotwie (0-1) otworzyła się szansa na to, by wywalczyć sobie udział w barażach, a przy dobrych wiatrach być może i bezpośredni awans. Warunek jest jeden: zwycięstwo przeciwko Niemcom.

Kiedy te zespoły mierzyły się ze sobą po raz pierwszy, lepsi okazali się „Biało-czerwoni”, którzy pokonali rywala na wyjeździe 4-0. Teraz na pewno tak łatwo nie będzie.

Z tego powodu Czesław Michniewicz postanowił wesprzeć zespół Macieja Stolarczyka dwoma nazwiskami. Jak poinformował rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej Kuba Kwiatkowski, przeciwko Niemcom zagrają dwaj przedstawiciele pierwszej reprezentacji, czyli Sebastian Walukiewicz oraz Jakub Kiwior.

Rywalizacja Polski i Niemiec została zaplanowana na 7 czerwca. Start meczu w Łodzi punktualnie o 18:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy