Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek zwolniony [RELACJA NA ŻYWO]

Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek zwolniony [RELACJA NA ŻYWO] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował dzisiaj o zwolnieniu Jerzego Brzęczka.

Relacja live

Matteo Pedrosi, który regularnie przekazuje doniesienia o wydarzeniach mających związek z Torino, poinformował, że przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej nawiązali kontakt z Marco Giampaolo.
WTOREK, 19 STYCZNIA 2021
Jan Tomaszewski o zwolnieniu Jerzego Brzęczka w rozmowie z portalem tvp.info: - Sprawiedliwości stało się zadość. (...) Bońkowi należy się szacunek za męską decyzję, którą podjął. 
- Nie jestem zainteresowany objęciem posady selekcjonera reprezentacji Polski, ponieważ trenuję NK Osijek. Mój kontrakt obowiązuje jeszcze przez 2,5 roku, ale w przyszłości może taka opcja się pojawić - przyznał Nenad Bjelica.
„Ja za Brzęczka? Nawet o tym nie myślcie. Niech nikt o tym nie myśli, łącznie ze mną. Jego zwolnienie? Dla mnie to szok” - powiedział Czesław Michniewicz cytowany przez serwis legionisci.com.
Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl nie wyklucza powrotu Adama Nawałki.
Tomasz Smokowski przyznał w „Kanale Sportowym”, że potencjalnym nowym opiekunem naszej drużyny narodowej mógłby zostać Srečko Katanec, który jest obecnie selekcjonerem reprezentacji Iraku.
Mateusz Święcicki z Eleven Sports skontaktował się z Giannim De Biasim. Obecny selekcjoner reprezentacji Azerbejdżanu przyznał, że przedtem był rozpatrywany jako kandydat na selekcjonera „Biało-Czerwonych”, ale obecnie nikt z PZPN-u z nim się nie kontaktował.
Nenad Bjelica nie jest także rozważany jako osoba mogąca przejąć wkrótce stery nad reprezentacją Polski.
WP Sportowe Fakty: Piłkarze reprezentacji Polski w szoku po zwolnieniu Jerzego Brzęczka.
Krzysztof Stanowski w Kanale Sportowym: Marco Giampaolo nie zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski.
„Skoro podjąłem decyzję o zwolnieniu Jurka, to jest to decyzja dobra i przemyślana. Przemyślałem pewne kwestie, popatrzyłem do przodu, co może się wydarzyć i uznałem, że trzeba postąpić właśnie w ten sposób” - powiedział Zbigniew Boniek w rozmowie z Onetem.
WP SportoweFakty: Brzęczek dowiedział się o rozstaniu dzisiaj w samo południe. Selekcjoner pożegnał się już z pracownikami federacji.
„Zrozumcie, że nie ma różnicy w zwolnieniu Brzęczka w listopadzie czy styczniu. Nowy trener i tak będzie mieć ultra mało czasu na pierwszym zgrupowaniu. Potrzeba było mocnego kandydata, który się pojawił. Niepotrzebne były jedynie te zapewnienia o nietykalności trenera do Euro” - pisze Szkolnikowski na Twitterze.
Wiceprezes PZPN, Cezary Kulesza, przyznał na łamach Sport.pl, że o zwolnieniu Brzęczka dowiedział się z internetu.
Przepraszamy za błąd - konferencja z udziałem Zbigniewa Bońka odbędzie się dopiero w czwartek. Początek o 15:00.
„Wróbelki ćwierkają, że będzie grubo” - pisze z kolei Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.
„Nowy selekcjoner pozna piłkarzy w poniedziałek (22.03). W czwartek (25.03) gra już z Węgrami na wyjeździe w eMŚ. Piłkarze wspólnie potrenują raz, jak dobrze pójdzie, to dwa i zagrają mecz o być może drugie miejsce w grupie. Tak, to jest przemyślana wizja” - pisze Łukasz Olkowicz na Twitterze.
Przegląd Sportowy: Formalnie Brzęczek zostanie zwolniony 21 stycznia na zarządzie PZPN. Na razie został odsunięty od stanowiska.
Przegląd Sportowy: Rozstanie z Brzęczkiem to jednoosobowa decyzja Bońka.
Kibice, ale również dziennikarze, liczą na to, że Zbigniew Boniek ma już przygotowanego następcę Brzęczka i będzie to zagraniczny trener z dużym nazwiskiem.
Krzysztof Stanowski podał, że za decyzją o zwolnieniu 49-latka stoją wyłącznie względy sportowe.
Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o rozstaniu z Jerzym Brzęczkiem niecałą godzinę temu.

 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy