Reprezentacja Polski: Kulisy pracy kadry Brzęczka w serialu od PZPN-u [WIDEO]

Reprezentacja Polski: Kulisy pracy kadry Brzęczka w serialu od PZPN-u [WIDEO] fot. Łączy nas piłka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy nas piłka

Na youtubowym kanale Łączy nas piłka można zobaczyć pierwszy odcinek „Niekochanych” - serialu dokumentalnego o reprezentacji Jerzego Brzęczka.

Brzęczek został selekcjonerem reprezentacji Polski w 2018 roku, a przygodę z nią rozpoczął od rywalizacji w Lidze Narodów. Pierwszy odcinek „Niekochanych” ukazuje właśnie pierwszą fazę pracy szkoleniowca w nowej roli.

„Nasza kamera zajrzała do wnętrza reprezentacji, od kuchni, za kulisy, bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Jeszcze nie mieliście okazji, by o prawdziwym życiu kadry „biało-czerwonych” dowiedzieć się tak wiele” - czytamy w opisie filmu.

Obrazki z szatni przeplatają się w nim z wypowiedziami kadrowiczów oraz członków sztabu szkoleniowego.

Drugi odcinek serialu zostanie opublikowany w sobotę 4 kwietnia o 20:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy