Reprezentacja Polski: Kulisy pracy kadry Brzęczka w serialu od PZPN-u [WIDEO]

Reprezentacja Polski: Kulisy pracy kadry Brzęczka w serialu od PZPN-u [WIDEO] fot. Łączy nas piłka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy nas piłka

Na youtubowym kanale Łączy nas piłka można zobaczyć pierwszy odcinek „Niekochanych” - serialu dokumentalnego o reprezentacji Jerzego Brzęczka.

Brzęczek został selekcjonerem reprezentacji Polski w 2018 roku, a przygodę z nią rozpoczął od rywalizacji w Lidze Narodów. Pierwszy odcinek „Niekochanych” ukazuje właśnie pierwszą fazę pracy szkoleniowca w nowej roli.

„Nasza kamera zajrzała do wnętrza reprezentacji, od kuchni, za kulisy, bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Jeszcze nie mieliście okazji, by o prawdziwym życiu kadry „biało-czerwonych” dowiedzieć się tak wiele” - czytamy w opisie filmu.

Obrazki z szatni przeplatają się w nim z wypowiedziami kadrowiczów oraz członków sztabu szkoleniowego.

Drugi odcinek serialu zostanie opublikowany w sobotę 4 kwietnia o 20:30.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Linetty może odejść z Sampdorii. Polak na szczycie listy życzeń, w grę wchodzi 10 milionów euro Linetty może odejść z Sampdorii. Polak na szczycie listy życzeń, w grę wchodzi 10 milionów euro Lech Poznań oferuje aż milion euro za pomocnika?! Lech Poznań oferuje aż milion euro za pomocnika?! OFICJALNIE: Król strzelców pierwszej ligi w Ekstraklasie OFICJALNIE: Król strzelców pierwszej ligi w Ekstraklasie OFICJALNIE: Casillas zakończył karierę piłkarską OFICJALNIE: Casillas zakończył karierę piłkarską Muhar coraz bliżej odejścia z Lecha Poznań Muhar coraz bliżej odejścia z Lecha Poznań OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Liga Mistrzów 2020/2021: Znamy już 24 uczestników fazy grupowej Liga Mistrzów 2020/2021: Znamy już 24 uczestników fazy grupowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy