Reprezentacja Polski: Kulisy pracy kadry Brzęczka w serialu od PZPN-u [WIDEO]

Reprezentacja Polski: Kulisy pracy kadry Brzęczka w serialu od PZPN-u [WIDEO] fot. Łączy nas piłka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy nas piłka

Na youtubowym kanale Łączy nas piłka można zobaczyć pierwszy odcinek „Niekochanych” - serialu dokumentalnego o reprezentacji Jerzego Brzęczka.

Brzęczek został selekcjonerem reprezentacji Polski w 2018 roku, a przygodę z nią rozpoczął od rywalizacji w Lidze Narodów. Pierwszy odcinek „Niekochanych” ukazuje właśnie pierwszą fazę pracy szkoleniowca w nowej roli.

„Nasza kamera zajrzała do wnętrza reprezentacji, od kuchni, za kulisy, bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Jeszcze nie mieliście okazji, by o prawdziwym życiu kadry „biało-czerwonych” dowiedzieć się tak wiele” - czytamy w opisie filmu.

Obrazki z szatni przeplatają się w nim z wypowiedziami kadrowiczów oraz członków sztabu szkoleniowego.

Drugi odcinek serialu zostanie opublikowany w sobotę 4 kwietnia o 20:30.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Timo Werner w drodze do Chelsea „Done deal”. Timo Werner w drodze do Chelsea Legenda chińskiego futbolu wymazana z internetu Legenda chińskiego futbolu wymazana z internetu Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarskim miliarderem [Forbes] Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarskim miliarderem [Forbes] Havertz już prawie zaklepany przez Bayern?! [The Independent] Havertz już prawie zaklepany przez Bayern?! [The Independent] Legia Warszawa: Vuković potwierdza kolejne kontuzje Legia Warszawa: Vuković potwierdza kolejne kontuzje Premier League: Terminarz trzech pierwszych kolejek po wznowieniu rozgrywek [OFICJALNIE] Premier League: Terminarz trzech pierwszych kolejek po wznowieniu rozgrywek [OFICJALNIE] Lech Poznań: Filip Bednarek drugim letnim wzmocnieniem [OFICJALNIE] Lech Poznań: Filip Bednarek drugim letnim wzmocnieniem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy