Reprezentacja Polski: Telewizja Polska wybrała duety komentatorskie na marcowe mecze

Reprezentacja Polski: Telewizja Polska wybrała duety komentatorskie na marcowe mecze fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TVP Sport

Telewizja Polska wyznaczyła obsady komentatorskie na nadchodzące mecze z udziałem reprezentacji Polski przeciwko Szkocji (spotkanie towarzyskie) i Szwecji lub Czechom (finał baraży o awans na Mistrzostwa Świata).

Coraz większymi krokami zbliżamy się do arcyważnego pojedynku z udziałem „Biało-Czerwonych” na Stadionie Śląskim w Chorzowie, w którym to zmierzymy się ze zwycięzcą pary Szwecja - Czechy w finale play-offów o katarski mundial.

Przed nastaniem tego momentu mieliśmy planowo zmierzyć się z Rosją o dostąpienia zaszczytu wystąpienia w decydującym starciu. Ta została jednak ukarana walkowerem przez FIFA za rozpoczęcie zbrojnej inwazji na Ukrainę, co w połączeniu z przeniesieniem meczu poszkodowanego kraju w innej ścieżce barażowej z Szkocją doprowadziło do ustalenia towarzyskiej potyczki między nami a wyspiarską drużyną.

To spotkanie rozpocznie się 24 marca w Glasgow o godzinie 20:45. Będzie ono tradycyjnie transmitowane przez Telewizję Polską, która poinformowała już, że zostanie ono skomentowane przez duet Mateusz Borek i Robert Podoliński.

Z kolei pięć dni później o tej samej godzinie wybiegniemy na boisko w Chorzowie w towarzystwie komentarza Jacka Laskowskiego oraz Marcina Żewłakowa.

Oba te mecze będą transmitowane na TVP 1, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej i Smart TV.

Ponadto studio z obu starć przed, w przerwie i po ich zakończeniu zagości na antenie TVP Sport.

***

Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz uzupełnił kadrę zawodnikami z Ekstraklasy. Dwóch debiutantów [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy