Reprezentacja Polski: Występ Lewandowskiego w meczu z Bośnią i Hercegowiną zagrożony

Reprezentacja Polski: Występ Lewandowskiego w meczu z Bośnią i Hercegowiną zagrożony fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: WP SportoweFakty

Jak poinformował Jakub Kwiatkowski, rzecznik polskiej reprezentacji, na ten moment nie wiadomo, czy Robert Lewandowski zdoła uporać się z urazem do środy. Tego dnia rozgrywamy spotkanie Ligi Narodów z Bośnią i Hercegowiną.

Nie tak wyobrażaliśmy sobie występ najlepszego piłkarza Europy po jedenastomiesięcznym rozbracie z kadrą narodową. Środkowy napastnik niczym nie wyróżnił, podejmując nierzadko złe wybory na boisku. Na domiar złego nie dokończył pojedynku z Włochami (0:0), gdyż doznał kontuzji.

– Mam nadzieję, że Robert odniósł tylko lekką kontuzję, że to tylko stłuczenie – mówił po zakończeniu zawodów Jerzy Brzęczek.

Dzisiaj miało być coś wiadomo na temat stanu zdrowia „Lewego”. Pierwsze informacje nie napawają optymizmem, o czym opowiedział Jakub Kwiatkowski, a więc rzecznik reprezentacji Polski.

– Doszło do silnego stłuczenia stawu skokowego. Robert ma krwiaka, który będzie wkrótce ściągany. To powinno poprawić jego komfort – wyznał.

– Wszystko zależy od tego, jak przebiegnie rehabilitacja. Robimy wszystko, by stan Roberta się jak najszybciej poprawił – uzupełnił, dodając, że atakującego na treningu ujrzymy najwcześniej we wtorek.

Czasu na uporanie się z urazem 32-latek nie ma zbyt wiele, gdyż Polacy z Bośnią i Hercegowiną zmierzą się już w najbliższą środę o godzinie 20:45.

„Biało-Czerwoni” aktualnie z dorobkiem czterech punktów plasują się na trzeciej pozycji w dywizji A grupy 1. Liderem są Włosi.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy