Reprezentant Argentyny w Rosji?

Reprezentant Argentyny w Rosji?
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Plaza Deportiva

Mistrz Rosji, Spartak Moskwa, planuje sprowadzenie Ezequiela Garaya.

Jak poinformowała „Plaza Deportiva”, Garay może opuścić w tym oknie transferowym Valencię i bardzo chciałby trafić ponownie do klubu rywalizującego w Lidze Mistrzów. Niewykluczone, że Argentyńczyk powróci do Rosji, gdzie mógłby podpisać kontrakt z panującym mistrzem kraju, Spartakiem Moskwa.

30-letni defensor dołączył do hiszpańskiego klubu rok temu za 20 milionów euro i według hiszpańskich dziennikarzy, „Nietoperze” chciałyby odzyskać większość pieniędzy z tej kwoty. Jeżeli transfer dojdzie do skutku, to będzie to powrót Garaya do Rosji, w której występował w latach 2014-2016 w barwach Zenitu Petersburg.

Spartak Moskwa na początku sezonu w lidze rosyjskiej gra w kratkę i niewykluczone, że będzie potrzebował wzmocnień, które pozwolą na dobre występy w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W pięciu pierwszych kolejkach zawodnicy Massimo Carrery odnieśli dwa zwycięstwa, dwa razy zremisowali i przegrali 1-5 z Zenitem.

Valencia znalazła już ewentualnego następcę dla 30-latka i powinna w najbliższych dniach związać się z Jaisonem Murrillo z Interu. Na liście życzeń znajdują się również Gabriel Paulista z Arsenalu oraz Ivan Marcano z FC Porto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy