2024-10-15 22:35:55; Aktualizacja: 1 godzina temu
Reprezentant Chorwacji z faulem na Robercie Lewandowskim. To musiała być czerwona kartka! [WIDEO] Fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt Źródło: Transfery.info

Polska tuż po dojściu do wyrównania w meczu Ligi Narodów w stosunku 3:3 mogła wyjść na prowadzenie. W tej sytuacji sfaulowany został Robert Lewandowski.

Mimo że zawody rozpoczęły się dobrze dla biało-czerwonych, gdyż to oni otworzyli ich wynik, to zaraz potem „Ogniści” strzelili trzy gole.

Następnie dystans skrócił Nicola Zalewski, a w drugiej połowie do wyrównania doprowadził Sebastian Szymański.

***

Świetny początek i koniec połowy reprezentacji Polski. Gdyby nie te trzy zabójcze ciosy Chorwacji... [WIDEO]

***

Już przy tym wyniku podopieczni Michała Probierza mogli zdobyć bramkę ns 4:3, lecz w tej sytuacji sfaulowany przed polem karnym został Robert Lewandowski.

Z uwagi na fakt, że Dominik Livaković opuścił własne pole karne i zatrzymał rywala w sposób nieprzepisowy, a ten miał przed sobą bramkę, sędzia główny wymierzył najcięższy wymiar kary w postaci bezpośredniej czerwonej kartki.

W miejsce Livakovicia pojawił się Nediljko Labrović, a Chorwaci zaczęli grać w „dziesiątkę”.