Reprezentant Ekwadoru trafi do M'gladbach?

Reprezentant Ekwadoru trafi do M'gladbach?
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Bild

Borussia Mönchengladbach jest poważnie zainteresowana pozyskaniem Christiana Noboy z Dynama Moskwa. Reprezentant Ekwadoru może być ewentualnym następcą Granita Xhaki.

Xhaka trafił do Borussii podczas ostatniego letniego okna transferowego za 8,5 miliona euro. Były piłkarz FC Basel nie potrafi jednak odnaleźć się w drużynie i trener Lucien Favre najczęściej sadza go na ławce rezerwowych. Wszystko wskazuje na to, że 20-letni Szwajcar opuści Mönchengladbach po obecnym sezonie.

Jego następcą może być Christian Noboa. Według niemieckich mediów Borussia jest poważnie zainteresowana pozyskaniem Ekwadorczyka z Dynama Moskwa. 27-letni pomocnik potwierdził w jednym z wywiadów, że jest coś na rzeczy: - Tak, mam oferty z Bundesligi, a Mönchengladbach jest super adresem.

Kontraky Noboy z Dynamo Moskwa wygasa w czerwcu 2014 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy