Reprezentant Ekwadoru trafi do M'gladbach?

Reprezentant Ekwadoru trafi do M'gladbach?
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Bild

Borussia Mönchengladbach jest poważnie zainteresowana pozyskaniem Christiana Noboy z Dynama Moskwa. Reprezentant Ekwadoru może być ewentualnym następcą Granita Xhaki.

Xhaka trafił do Borussii podczas ostatniego letniego okna transferowego za 8,5 miliona euro. Były piłkarz FC Basel nie potrafi jednak odnaleźć się w drużynie i trener Lucien Favre najczęściej sadza go na ławce rezerwowych. Wszystko wskazuje na to, że 20-letni Szwajcar opuści Mönchengladbach po obecnym sezonie.

Jego następcą może być Christian Noboa. Według niemieckich mediów Borussia jest poważnie zainteresowana pozyskaniem Ekwadorczyka z Dynama Moskwa. 27-letni pomocnik potwierdził w jednym z wywiadów, że jest coś na rzeczy: - Tak, mam oferty z Bundesligi, a Mönchengladbach jest super adresem.

Kontraky Noboy z Dynamo Moskwa wygasa w czerwcu 2014 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy