Reprezentant Francji wrócił do treningów

2024-06-15 16:21:57; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Reprezentant Francji wrócił do treningów Fot. Philippe Lecoeur/FEP/Icon Sport/SIPA USA/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt Źródło: RMC Sport | Le Parisien

Podczas piątkowego treningu reprezentacji Francji treningi drużynowe wznowił Kylian Mbappé. W części zajęć udział brał również Aurélien Tchouaméni. Do zdecydowanie dobre wieści przed pierwszym występem na EURO 2024 - donoszą media znad Sekwany.

„Trójkolorowi” trafili do grupy z Holandią, Austrią oraz Polską. Nim dojdzie do rywalizacji z biało-czerwonymi, triumfator Mistrzostw Świata 2018 zagra przeciwko podopiecznym Ralfa Rangnicka.

Jeszcze niedawno francuskie media wyrażały zaniepokojenie z powodu nieobecności na treningu Kyliana Mbappé.

Przyszła gwiazda Realu Madryt i największy gwiazdor reprezentacji Francji w piątek wrócił do ćwiczeń. Napastnik od razu wziął udział w treningu zespołowym.

***

Holandia bez autora 22 goli i 12 asyst na mecz z Polską

***

RMC Sport czy „Le Parisien” nie mają wątpliwości. 25-latek wybiegnie w podstawowym składzie na poniedziałkowy pojedynek z Austriakami.

Mimo że trudno oczekiwać udziału w zawodach Auréliena Tchouaméniego, w jego przypadku też mamy dobre wieści. Defensywny zawodnik „Królewskich” jest już na ostatniej prostej rehabilitacji, o czym świadczył udział w części jednostki treningowej.

Wydaje się, że Tchouaméni będzie do dyspozycji Didiera Deschampsa już po pierwszym meczu grupowym, co nie wyklucza występu przeciwko Holandii.

***

Michał Probierz zaskoczy składem na Holandię?! Ten zawodnik u niego praktycznie nie grał