Reprezentant Włoch w Milanie

Reprezentant Włoch w Milanie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Di Marzio

Andrea Bertolacci zagra w Milanie.

24-latek będzie pierwszym poważnym wzmocnieniem ekipy z San Siro dokonanym tego lata. Wszelkie formalności zostały już ustalone - osiągnięto porozumienie zarówno z Romą, jak i samym zawodnikiem. Do ogłoszenia transakcji brakuje jedynie podpisania umowy przez pomocnika, co nastąpi w najbliższy poniedziałek. Tego dnia odbędą się także testy medyczne.

"Rossoneri" zapłacą za Bertolacciego 20 milionów euro (bez żadnych bonusów). Oznacza to, że bardzo dobry biznes zrobił także klub ze stolicy. Rzymianie kilka dni temu kupili 50% praw do zawodnika za 8,5 miliona euro od Genoi, nie tylko ściągając go do siebie, ale też stając się jego jedynym właścicielem. 

Reprezentant Włoch będzie inkasował za rok gry w Milanie dwa miliony euro. W razie awansu do Ligi Mistrzów jego pensja wzrośnie o połowę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy