Reprezentant Włoch w Milanie

Reprezentant Włoch w Milanie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Di Marzio

Andrea Bertolacci zagra w Milanie.

24-latek będzie pierwszym poważnym wzmocnieniem ekipy z San Siro dokonanym tego lata. Wszelkie formalności zostały już ustalone - osiągnięto porozumienie zarówno z Romą, jak i samym zawodnikiem. Do ogłoszenia transakcji brakuje jedynie podpisania umowy przez pomocnika, co nastąpi w najbliższy poniedziałek. Tego dnia odbędą się także testy medyczne.

"Rossoneri" zapłacą za Bertolacciego 20 milionów euro (bez żadnych bonusów). Oznacza to, że bardzo dobry biznes zrobił także klub ze stolicy. Rzymianie kilka dni temu kupili 50% praw do zawodnika za 8,5 miliona euro od Genoi, nie tylko ściągając go do siebie, ale też stając się jego jedynym właścicielem. 

Reprezentant Włoch będzie inkasował za rok gry w Milanie dwa miliony euro. W razie awansu do Ligi Mistrzów jego pensja wzrośnie o połowę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy