Reus nie podjął jeszcze decyzji

Reus nie podjął jeszcze decyzji
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Bild/Marca

Marco Reus nadal nie podjął decyzji ws. swojej przyszłości.

Reus cieszy się ogromnym zainteresowaniem największych klubów w Europie. O 25-latka walkę toczą m.in. Bayern Monachium, FC Barcelona i Real Madryt. Broni nie złożyła również Borussia Dortmund, która liczy, że Reus zdecyduje się pozostać w Dortmundzie.

Według najnowszych informacji najmniejsze szanse na transfer Reusa ma FC Barcelona. Główną przeszkodą dla Katalończyków jest kara, która nie pozwala im na aktywność podczas dwóch najbliższych okienek transferowych. Reprezentant Niemiec chce z kolei podjąć decyzję ws. swojej przyszłości najpóźniej do lata przyszłego roku.

Z kolei hiszpańska "Marca" informuje, że wszystko wskazuje na to, że Reus zdecydował się już na transfer do Realu Madryt. Pogłoski z Hiszpanii szybko zostały zdementowane jednak przez niemiecki "Bild", według którego piłkarz BVB nadal nie podjął ostatecznej decyzji i nie wykluczył pozostania w Dortmundzie.

O Reusa nadal stara się też Bayern Monachium, który będzie chciał latem ściągnąć do klubu nowego skrzydłowego. Bawarczycy w przypadku niepowodzenia w transferze gwiazdy Borussii mają przygotowaną już opcję B o której pisaliśmy wczoraj.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus z ważną decyzją w sprawie Memphisa Depaya Juventus z ważną decyzją w sprawie Memphisa Depaya Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy