Reus o Sancho: Na razie powinien zostać w Borussii Dortmund

Reus o Sancho: Na razie powinien zostać w Borussii Dortmund fot. Bundesliga
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport Bild

Marco Reus udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się między innymi na temat przyszłości Jadona Sancho.

Młody Anglik prezentował w ostatnich miesiącach niezwykle wysoką dyspozycję. To z kolei powodowało, że budził on zainteresowanie najmocniejszych klubów na świecie.

Mając na uwadze ostatnie wydarzenia związane z pandemią koronawirusa, może się wydawać, że sprawa jego potencjalnego transferu nieco wyhamuje. Na rozwój zdarzeń będziemy musieli jednak zaczekać do lipca.

Na razie z kolei na temat ewentualnej transakcji młodszego kolegi postanowił wypowiedzieć się Marco Reus. Niemiec twierdzi, że Sancho powinien zostać na Signal Iduna Park.

- Jadon jest świetnym zawodnikiem i na pewno chce go wiele różnych klubów. Teraz jest w znakomitej formie. Do tego jest młody. Myślę, że przydałby się nam w przyszłym sezonie. To ważne, jeśli chcemy walczyć o najwyższe trofea.

- W moim mniemaniu on powinien zostać w Dortmundzie na kolejny rok. Może nawet na dwa lata. Tak sądzę. Z mojego punktu widzenia nie ma dla niego lepszego miejsca. Później może zrobić naprawdę duży krok, już jako piłkarz kompletny. Teraz powinien się jeszcze rozwijać. Znalezienie sobie miejsce w ogromnym klubie i w tak młodym wieku nie jest łatwe - dodaje Reus.

Sancho rozegrał w tym sezonie 35 meczów. Strzelił w nich 17 bramek i zanotował 19 asyst.

Kontrakt wiąże go z BVB do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy