Ricky Álvarez w Sampdorii

Ricky Álvarez w Sampdorii
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UC Sampdoria | Transfery.info

Ricky Álvarez zostanie nowym zawodnikiem Sampdorii.

Włoski zespół poinformował, że 27-letni pomocnik rozpoczął treningi z drużyną i jeżeli nic nieprzewidzianego się nie wydarzy to podpisze kontrakt z Argentyńczykiem.

Ricky Álvarez od lipca pozostawał bez klubu, po tym jak Sunderland postanowił zerwać wcześniejsze ustalenia z Interem Mediolan w sprawie definitywnego wykupienia piłkarza.

Przypominamy, że rozgrywający został we wrześniu 2014 roku wypożyczony do angielskiej drużyny za kwotę miliona euro. Ponadto "Czarne Koty" zobligowały się do pozyskania 27-latka po zakończeniu sezonu za kolejne dziesięć milionów, ale z powodu licznych urazów odnoszonych przez Argentyńczyka zdecydowały się nie zawierać z nim umowy i odmówiły wypłaty dalszych należności zespołowi z San Siro. "Nerazzurri" złożyli w tej sprawie już zawiadomienie do FIFA, która najprawdopodobniej zmusi Sunderland do zapłaty kwoty odstępnego.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy