Ricky Álvarez w Sampdorii

Ricky Álvarez w Sampdorii
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UC Sampdoria | Transfery.info

Ricky Álvarez zostanie nowym zawodnikiem Sampdorii.

Włoski zespół poinformował, że 27-letni pomocnik rozpoczął treningi z drużyną i jeżeli nic nieprzewidzianego się nie wydarzy to podpisze kontrakt z Argentyńczykiem.

Ricky Álvarez od lipca pozostawał bez klubu, po tym jak Sunderland postanowił zerwać wcześniejsze ustalenia z Interem Mediolan w sprawie definitywnego wykupienia piłkarza.

Przypominamy, że rozgrywający został we wrześniu 2014 roku wypożyczony do angielskiej drużyny za kwotę miliona euro. Ponadto "Czarne Koty" zobligowały się do pozyskania 27-latka po zakończeniu sezonu za kolejne dziesięć milionów, ale z powodu licznych urazów odnoszonych przez Argentyńczyka zdecydowały się nie zawierać z nim umowy i odmówiły wypłaty dalszych należności zespołowi z San Siro. "Nerazzurri" złożyli w tej sprawie już zawiadomienie do FIFA, która najprawdopodobniej zmusi Sunderland do zapłaty kwoty odstępnego.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy