Riise zagra w Bundeslidze?

Riise zagra w Bundeslidze? fot. Transfery.info
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Daily Mail/ VG nett

Według najnowszych doniesień angielskich i norweskich mediów John Arne Riise może przenieść się do Bundesligi. Zainteresowanie 32-latkiem wykazuje Werder Brema.

Riise do Bremy miałby trafić na zasadzie wolnego transferu. Norweg jest blisko rozwiązania kontraktu z Fulham. Według angielskich dziennikarzy Bremeńczycy byli zainteresowani 32-latkiem już podczas jego pobytu w AS Roma. Były gwiazdor Liverpoolu wybrał wówczas ofertę klubu z Londynu.

Doniesienia angielskich mediów potwierdzają też Norwedzy, którzy uważają, że Riise jest już po pierwszych rozmowach z działaczami Werderu. - Na to wygląda, że opuszczę Fulham już tego lata - miał powiedzieć w jednym z wywiadów były reprezentant Norwegii.

Riise w minionych dwóch sezonach w barwach Fulham wystąpił w lidze angielskiej 73 razy. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy