Robben może już nie zagrać w barwach Bayernu!

Robben może już nie zagrać w barwach Bayernu! fot.
Mateusz Michałek
Źródło: Bild I Sky

Niewykluczone, że Arjen Robben nie pojawi się już na murawie w koszulce Bayernu.

Umowa holenderskiego skrzydłowego wygasa 30 czerwca tego roku i Robben już jakiś czas temu potwierdził, że po zakończeniu sezonu odejdzie z klubu. Wydawało się, że w końcowej fazie rozgrywek pomoże on jeszcze monachijskiej drużynie, ale Holender nieustannie boryka się z różnymi problemami zdrowotnymi. Po raz ostatni pojawił się na boisku w listopadzie zeszłego roku i bardzo możliwe, że nie rozegra więcej meczów w barwach mistrza Niemiec.

- Nie wiem, czy będę mógł jeszcze choć raz zagrać w tym sezonie. To frustrujące, gdy nie wiesz, co tak naprawdę ci jest.

- Robimy wszystko, co możemy. Dwukrotnie byłem już bliski powrotu do gry i trenowałem z zespołem, ale problemy wracały. W tym momencie nie wiem, jak to wszystko się potoczy - przyznał 35-letni Robben, który tylko w ostatnim czasie zmagał się z urazami kolana, uda oraz łydki.

Holender dodał również, że nie wie jeszcze, gdzie będzie kontynuował karierę. Media łączą go m.in. z Interem, powrotem do Holandii oraz przenosinami do MLS.

Bilans Robbena z tego sezonu to 15 meczów, pięć bramek i dwie asysty. W sumie od 2009 roku rozegrał on 305 spotkań w barwach Bayernu.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy