2024-06-22 15:57:45; Aktualizacja: 5 dni temu
Robin Hranáč znów robi pod górkę Czechom. Gruzja prowadzi po strzale z rzutu karnego [WIDEO] Fot. TVP Sport
Norbert Bożejewicz Źródło: Transfery.info

Georges Mikautadze wyprowadził niespodziewanie Gruzję na prowadzenie w meczu z Czechami (1:0). Zamienił on jedenastkę na gola po zagraniu piłki ręką przez Robina Hranáča.

Defensor Viktorii Pilzno był zamieszany w poniesioną porażkę w spotkaniu z Portugalią. Najpierw niefortunnie skierował futbolówkę do własnej siatki po tym, jak został nią nabity przez interweniującego bramkarza. A potem tuż przed końcem pojedynku popisał się fatalną próbą zatrzymania dośrodkowania w pole karne, co zaowocowało utratą drugiego gola.

W tej sytuacji wydawało się, że Robin Hranáč wyczerpał już limit pecha na EURO 2024. Niestety w spotkaniu przeciwko Gruzji, w którym to Czesi wyraźnie dominowali w pierwszej połowie, sprokurował rzut karny dla debiutanta w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

Środkowy obrońca zagrał piłkę ręką w obrębie jedenastki. Nie zauważył tego arbiter, ale wychwyciło to czujne oko VAR-u. Poskutkowało to wskazaniem na „wapno” i wykorzystaniem sytuacji przez Georgesa Mikautadze.