Rodak Beenhakkera dołączył do sztabu reprezentacji

Rodak Beenhakkera dołączył do sztabu reprezentacji
Redakcja
Redakcja
Źródło: Gazeta Wyborcza

Eric Lindeman dołączył w minioną niedzielę do sztabu reprezentacji Polski. 44-letni Holender ma być fizjologiem, specjalistą od odnowy biologicznej i przygotowania fizycznego. Z drużyną narodową będzie pracowa(...)

Eric Lindeman dołączył w minioną niedzielę do sztabu reprezentacji Polski. 44-letni Holender ma być fizjologiem, specjalistą od odnowy biologicznej i przygotowania fizycznego. Z drużyną narodową będzie pracował do końca jej udziału w zbliżających się Mistrzostwach Europy na boiskach w Austrii i Szwajcarii.

44-letni Lindeman to stary, dobry znajomy Leo Beenhakkera. Z selekcjonerem naszej reprezentacji zna się od ponad 20 lat. Obaj panowie poznali się jeszcze podczas pracy w młodzieżowej szkółce Ajaxu Amsterdam.

Lindeman pracował m.in. w Arabii Saudyjskiej z brazylijskim trenerem Carlosem Alberto Parreirą oraz w Libii z argentyńskim szkoleniowcem Alfio Basile. Od sześciu lat mieszka w Szwajcarii, gdzie m.in. współpracował z Grasshoppers Zurich i Young Boys Berno. Obecnie zatrudniony jest w FC Luzern.
Więcej na temat: Trenerzy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy