Rodriguez odejdzie z Southamptonu?

Rodriguez odejdzie z Southamptonu?
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: NBC Sports

Jay Rodriguez znalazł się na celowniku trzech zespołów z Premier League.

Napastnik Southamptonu wzbudził zainteresowanie: West Bromwich Albion, Sunderlandu oraz Hull City. W najbliższych godzinach powinno dojść do spotkania z przedstawicielami zawodnika odnośnie ewentualnego transferu.

Angielskie media donoszą, że Rodriguez najprawdopodobniej nie zostanie sprzedany z ekipy „Świętych”. W grę może wchodzić co najwyżej roczne wypożyczenie Anglika. W ostatnim czasie 27-latek zmagał się z szeregiem kolejnych urazów.
Więcej na temat: Southampton FC Jay Rodriguez Anglia

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy