Rodzinna tragedia Hitzfelda

Rodzinna tragedia Hitzfelda fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Brat Ottmara Hitzfelda zmarł w nocy z 30 czerwca na 1 lipca.

Selekcjoner reprezentacji Szwajcarii, przygotowujący się do dzisiejszego pojedynku  z Argentyną w 1/8 finału Mistrzostw Świata, nie ma łatwo zadania. Mimo rodzinnej tragedii, zostanie z zespołem i postara się jak najbardziej zaangażować w swoją pracę.

Winfried Hitzfeld miał 82 lata, a ostatnie dni swojego życia spędził w szpitalu w Bazylei. Bracia mieli ze sobą bardzo dobry kontakt i wielokrotnie pomagali sobie nawzajem, o czym w jednym z wywiadów wspominał sam Ottmar, mówiąc że "gdy tylko potrzebował, brat zawsze był przy nim". 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/01/2023] OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy