Roma negocjuje transfer Kessié

Roma negocjuje transfer Kessié fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Roma zbliżyła się do sprowadzenia rewelacji obecnego sezonu Serie A, Francka Kessié.

Iworyjczyk jest jednym z najważniejszych ogniw świetnie spisującej się w trwających rozgrywkach Atalanty. Środkowy pomocnik ma na swoim koncie już sześć ligowych trafień oraz jedną asystę, a jego dobra dyspozycja wzbudza zainteresowanie największych ekip. 20-latkiem interesują się między innymi Chelsea, PSG i Manchester United, wcześniej zgłaszały się po niego również Napoli i Juventus, ale na prowadzenie zdaje się wychodzić Roma.

„Giallorossi” zdają sobie sprawę, że latem może dojść do zaciętej walki o usługi utalentowanego zawodnika, dlatego już teraz chcą zapewnić sobie pierwszeństwo w rozmowach. „La Gazzetta dello Sport” informuje, że dyrektorzy rzymian, Frederic Massara i Mauro Baldissoni, spotkali się z agentem piłkarza i negocjowali warunki ewentualnej umowy.

W ramach rozliczenia do Atalanty mieliby trafić dwaj utalentowani zawodnicy klubu ze Stadio Olimpico - środkowy obrońca Riccardo Marchizza oraz napastnik Marco Tuminello. Mimo to „Lupich” czeka spory wydatek, ponieważ zimą „Orobici” odrzucali oferty w wysokości ponad 20 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy