Rondón otwarty na powrót do Premier League

Rondón otwarty na powrót do Premier League fot. West Bromwich Albion
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: The Mirror

Salomón Rondón udzielił wywiadu, w którym przyznał, że jest otwarty na ewentualny powrót do Europy.

30-latek od lipca 2019 roku występuje w lidze chińskiej, gdzie trafił z West Bromwich Albion. Tam przywdziewa trykot zespołu Dalian Professional.

Okazuje się jednak, że sam piłkarz rozważa powrót do Europy. Przyznał on to w wywiadzie, gdzie napomknął, że jeśli pojawi się dla niego ciekawa oferta, to nie omieszka z niej skorzystać. W grę wchodzi Newcastle United.

- Jeśli ktoś znowu zapyta mnie, czy jestem chętny do tego, by zagrać ponownie w Premier League, odpowiem, że tak. Nie mam wątpliwości, że wrócę do Newcastle. Gra w tej drużynie była dla mnie fantastycznym doświadczeniem.

- Nie będę jednak ukrywał. W tym momencie moim priorytetem jest to, co tu i teraz. Jestem związany z Dalian Professional i na tym się skupiam. Zobaczymy, co będzie dalej, i co stanie się z wirusem i ligą. Jeśli jednak otrzymam szansę powrotu, skorzystam z niej - zakończył.

Napastnik rozegrał na boiskach ligi chińskiej 12 meczów. W tym czasie strzelił pięć bramek i zanotował trzy asysty. Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 31 grudnia 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy