Rooney wróci do Europy? Stanowisko Anglika!

Rooney wróci do Europy? Stanowisko Anglika!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: ESPN

Wayne Rooney przyznał, że po zakończeniu sezonu Major Soccer League nie planuje tymczasowego powrotu na europejskie boiska.

Przed kilkoma dniami menedżer Crystal Palace powiedział, że z wielką chęcią sprowadziłby Wayne'a Rooneya z powrotem do Anglii, ponieważ ten w jego opinii zbyt wcześnie zrezygnował z gry na najwyższym poziomie.

Roy Hodgson miał jednak wątpliwości związane z realizacją tego pomysłu ze względu na stanowisko samego zainteresowanego. Ten nie kazał mu jednak długo czekać na odpowiedź i zdradził, że po zakończeniu sezonu Major Soccer League nie planuje tymczasowego powrotu na europejskie boiska.

- Jestem zaangażowany w DC United i oddaje też drużynie wszystko. Poza rozgrywkami zamierzam tutaj zostać z moimi dziećmi. Do kraju wrócę na Boże Narodzenie, aby zobaczyć się z rodziną oraz przyjaciółmi. Nie uważam, żeby latanie w tę i z powrotem było dla mnie dobre, dlatego nie planuje grać na wypożyczeniu w innym zespole - powiedział 33-letni zawodnik.

Rooney zasilił szeregi amerykańskiego zespołu w lipcu i od tego czasu rozegrał 19 spotkań dla ekipy z Waszyngtonu, w których strzelił dwanaście bramek oraz zanotował sześć asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany Milik powiedział „tak” Juventusowi Milik powiedział „tak” Juventusowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy