Rooney wróci do Europy? Stanowisko Anglika!

Rooney wróci do Europy? Stanowisko Anglika!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: ESPN

Wayne Rooney przyznał, że po zakończeniu sezonu Major Soccer League nie planuje tymczasowego powrotu na europejskie boiska.

Przed kilkoma dniami menedżer Crystal Palace powiedział, że z wielką chęcią sprowadziłby Wayne'a Rooneya z powrotem do Anglii, ponieważ ten w jego opinii zbyt wcześnie zrezygnował z gry na najwyższym poziomie.

Roy Hodgson miał jednak wątpliwości związane z realizacją tego pomysłu ze względu na stanowisko samego zainteresowanego. Ten nie kazał mu jednak długo czekać na odpowiedź i zdradził, że po zakończeniu sezonu Major Soccer League nie planuje tymczasowego powrotu na europejskie boiska.

- Jestem zaangażowany w DC United i oddaje też drużynie wszystko. Poza rozgrywkami zamierzam tutaj zostać z moimi dziećmi. Do kraju wrócę na Boże Narodzenie, aby zobaczyć się z rodziną oraz przyjaciółmi. Nie uważam, żeby latanie w tę i z powrotem było dla mnie dobre, dlatego nie planuje grać na wypożyczeniu w innym zespole - powiedział 33-letni zawodnik.

Rooney zasilił szeregi amerykańskiego zespołu w lipcu i od tego czasu rozegrał 19 spotkań dla ekipy z Waszyngtonu, w których strzelił dwanaście bramek oraz zanotował sześć asyst.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy