Rozchwytywany napastnik Pisy wyceniony. Wianuszek chętnych

Rozchwytywany napastnik Pisy wyceniony. Wianuszek chętnych
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere della Sera

Pisy ma swoich szeregach prawdziwy klejnot w postaci Lorenzo Lukki. Środkowy napastnik w tym sezonie prezentuje się znakomicie, a kluby z całej Europy sondują możliwość jego zatrudnienia. Mając to na uwadze, Włosi dokonali wyceny - donosi „Corriere della Sera”.

Gracz mierzący 201 centymetrów wzrostu rozwija się we właściwy sposób, a ze swoich największych atutów uczynił wielką broń. To przede wszystkim siła, umiejętne ustawianie się na boisku, ale i spryt.

Atakujący podczas ostatniego zgrupowania reprezentacji Włoch do lat 21 zdobył swoją debiutancką bramkę, pokonując bramkarza Szwecji. Dorzucił ją do sześciu trafień w klubie, a także asysty.

Postępom 21-latka bacznie przyglądają się takie ekipy jak RB Lipsk, Inter Mediolan, Borussia Dortmund czy Juventus. Dla niego samego najważniejszy jest projekt i możliwość regularnych występów, więc niewykluczone, że postawi na nieco mniejszy klub, jak choćby Fiorentina, w której mógłby zastąpić Dušana Vlahovicia.

Tymczasem Pisa dokonała wyceny. Za Lorenzo Luccę oczekuje 10 milionów euro, a pierwsze oferty mogą nadejść już zimą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy