Rozchwytywany Nsoki. Jego transfer sondują trzy kluby

Rozchwytywany Nsoki. Jego transfer sondują trzy kluby
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: France Football

Dyrekcja Paris Saint-Germain liczy, że uda się jej sprzedać Stanleya Nsokiego na bardzo korzystnych warunkach. Pomóc w tym ma licytacja ze strony trzech ekip, w tym rzymskiego Lazio.

Wychowanek paryskiej ekipy w pierwszej części sezonu cieszył się sporym zaufaniem Thomasa Tuchela. Niemiecki trener dał mu szansę gry m.in. przeciwko Olympique'owi Marsylia. Z czasem jednak 45-latek zaczął stawiać na innych zawodników, co próbowało wykorzystać wspomniane OM. Pomimo tego 20-latek ostatecznie dokończył kampanię na Parc des Princes.

Teraz jednak wielce prawdopodobne jest jego odejście, a według „France Football” transfer lewego bądź środkowego obrońcy poza marsylczykami sondują jeszcze Lazio i Lille. 

To niezwykle cieszy dyrekcję PSG, która po przeprowadzeniu kilku wzmocnień chce nieco zrównoważyć wydatki. Dlatego też jej celem jest sprzedaż Nsokiego za około 10 milionów euro.

Liczby Francuza z jego premierowego sezonu w seniorskim futbolu prezentują się następująco: 16 spotkań i dwie asysty. Obecnie z paryżanami łączy go kontrakt, który traci ważność 30 czerwca 2021 roku. 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy