Rozchwytywany reprezentant Austrii

Rozchwytywany reprezentant Austrii
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Kurier.at

Werder Brema sprzedał już za osiem milionów euro Serge’a Gnabry’ego, ale może jeszcze oddać Zlatko Junuzovicia, co pozwoliłoby na pozyskanie kolejnych funduszy.

Najświeższa oferta dla 29-latka pochodzi z ligi tureckiej. Środkowy pomocnik znalazł się w kręgu zainteresowań Trabzonsporu, który proponuje mu lukratywny trzyletni kontrakt. Klub znad Bosforu świętuje w przyszłym roku pięćdziesięciolecie założenia i chciałby z tej okazji dotrzeć do Ligi Mistrzów. Dla bremeńczyków może to być ostatnia szansa na spieniężenie Austriaka, którego kontrakt wygasa w 2018 roku.

Z informacji austriackich mediów wynika również, że nie tylko Trabzonspor chętnie zobaczyłby Junuzovicia w swoim składzie. 29-latek miał otrzymać sensacyjna pod względem finansowym ofertę z ligi chińskiej, ale na razie wolałby pograć na wyższym poziomie. Ponadto otrzymał również propozycję od Huddersfield Town, ale zdecydował się odrzucić zakusy beniaminka Premier League.

Austriak został niedawno kapitanem Werderu Brema, bo karierę zakończył Clemens Fritz i prawdopodobnie w nastepnym sezonie 29-latek będzie chciał poprowadzić drużynę do kolejnych zwycięstw. Rozgrywający nie ma na razie ochoty na amatorską piłkę w Chinach, walkę o utrzymanie w Anglii lub ligę turecka, dlatego nie zdecyduje się na odejście. 

Gdyby jednak na stole pojawiła się propozycja ciekawa dla klubu i zawodnika, to może dojść do transferu. Aktualnie zainteresowane byłym graczem Austrii Wiedeń kluby, nie są dla niego ciekawe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Oferta za Adama Buksę. Zaskakująco jest jednak tylko... opcją rezerwową Oferta za Adama Buksę. Zaskakująco jest jednak tylko... opcją rezerwową Serie A: 57 interesujących zawodników z wygasającymi latem umowami Serie A: 57 interesujących zawodników z wygasającymi latem umowami Richarlison nastawiony na odejście z Evertonu. Możliwy hit transferowy Richarlison nastawiony na odejście z Evertonu. Możliwy hit transferowy Kylian Mbappé ma najpierw poinformować o odejściu z PSG bez podawania nazwy nowego klubu Kylian Mbappé ma najpierw poinformować o odejściu z PSG bez podawania nazwy nowego klubu Bartłomiej Drągowski odchodzi z Fiorentiny. Zagra w Premier League Bartłomiej Drągowski odchodzi z Fiorentiny. Zagra w Premier League Pedro Tiba o krok od hitowego transferu w ramach Ekstraklasy Pedro Tiba o krok od hitowego transferu w ramach Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Powołania Czesława Michniewicza na mecze Ligi Narodów. Aż 39 nazwisk! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Powołania Czesława Michniewicza na mecze Ligi Narodów. Aż 39 nazwisk! [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy