Rozchwytywany reprezentant Austrii

Rozchwytywany reprezentant Austrii
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Kurier.at

Werder Brema sprzedał już za osiem milionów euro Serge’a Gnabry’ego, ale może jeszcze oddać Zlatko Junuzovicia, co pozwoliłoby na pozyskanie kolejnych funduszy.

Najświeższa oferta dla 29-latka pochodzi z ligi tureckiej. Środkowy pomocnik znalazł się w kręgu zainteresowań Trabzonsporu, który proponuje mu lukratywny trzyletni kontrakt. Klub znad Bosforu świętuje w przyszłym roku pięćdziesięciolecie założenia i chciałby z tej okazji dotrzeć do Ligi Mistrzów. Dla bremeńczyków może to być ostatnia szansa na spieniężenie Austriaka, którego kontrakt wygasa w 2018 roku.

Z informacji austriackich mediów wynika również, że nie tylko Trabzonspor chętnie zobaczyłby Junuzovicia w swoim składzie. 29-latek miał otrzymać sensacyjna pod względem finansowym ofertę z ligi chińskiej, ale na razie wolałby pograć na wyższym poziomie. Ponadto otrzymał również propozycję od Huddersfield Town, ale zdecydował się odrzucić zakusy beniaminka Premier League.

Austriak został niedawno kapitanem Werderu Brema, bo karierę zakończył Clemens Fritz i prawdopodobnie w nastepnym sezonie 29-latek będzie chciał poprowadzić drużynę do kolejnych zwycięstw. Rozgrywający nie ma na razie ochoty na amatorską piłkę w Chinach, walkę o utrzymanie w Anglii lub ligę turecka, dlatego nie zdecyduje się na odejście. 

Gdyby jednak na stole pojawiła się propozycja ciekawa dla klubu i zawodnika, to może dojść do transferu. Aktualnie zainteresowane byłym graczem Austrii Wiedeń kluby, nie są dla niego ciekawe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy