Wisła Kraków obawia się swojego byłego piłkarza?!

2026-02-05 21:47:00; Aktualizacja: 3 godziny temu
Wisła Kraków obawia się swojego byłego piłkarza?! Fot. Marta Badowska / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków zmierzy się z GKS-em Tychy w piątek. W zespole rywala pojawi się były piłkarz 13-krotnego mistrza Polski, Igor Łasicki. Na temat stopera wypowiedział się trener Mariusz Jop.

Wisła Kraków to lider pierwszej ligi, który celuje w awans do Ekstraklasy. Żeby dopiąć swego, piłkarze Mariusza Jopa muszą na wiosnę potwierdzić dobrą dyspozycję z rundy jesiennej.

Pierwsza szansa ku temu pojawi się już w piątek. To właśnie tego dnia 13-krotny mistrz kraju podejmuje na własnym stadionie GKS Tychy.

Wspomniane starcie będzie szczególne dla Igora Łasickiego. Przecież stoper w zimowym oknie zamienił Wisłę Kraków właśnie na drużynę prowadzoną przez Łukasza Piszczka.

Czy pod Wawelem obawiają się zatem tego gracza? Na temat obrońcy mówił na konferencji prasowej trener Mariusz Jop.

- Na pewno Igor zna nas bardzo dobrze, zna niuanse, o których rozmawialiśmy wewnątrz zespołu. Natomiast to też nie jest tak, że my wszystko jeden do jednego będziemy powtarzać, bo też mamy kilka innych rozwiązań, o których Igor nie wie, które są przygotowane właśnie na najbliższe spotkanie - stwierdził, cytowany przez oficjalną stronę.

30-latek rozegrał w tym sezonie sześć meczów, a w nich ma jednego gola.

Początek piątkowego starcia Wisła Kraków - GKS Tychy o 20:30.