Rozwiązanie dla Ben Arfy?

Rozwiązanie dla Ben Arfy?
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: France Football

"France Football" informuje, że pojawiło się zainteresowanie Hatemem Ben Arfą ze strony klubu Major League Soccer.

Ben Arfa nie może wystąpić w tym sezonie w żadnej z lig europejskich, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wzmocnił jeden z klubów, które dopiero rozpoczynają sezon. Chęć angażu Francuza zgłosił New York City, nowy klub MLS.

27-letni pomocnik rozpoczął rozmowy z Amerykanami na temat krótkoterminowej umowy do połowy roku, bowiem potem pragnie wrócić do Francji.

Jest to rozwiązanie o tyle prawdopodobne, że Frank Lampard do City trafi dopiero w lipcu po zakończeniu sezonu Premier League. Sprowadzenie Ben Arfy mogłoby złagodzić reakcję kibiców w związku z brakiem szybszego pojawienia się "Lampsa".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Adrián Guľa po bolesnej porażce z Lechem Poznań Wisła Kraków: Adrián Guľa po bolesnej porażce z Lechem Poznań Raheem Sterling na wylocie z Manchesteru City?! Możliwy hitowy zimowy transfer Raheem Sterling na wylocie z Manchesteru City?! Możliwy hitowy zimowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy