Rufete w Espanyolu

Rufete w Espanyolu
Redakcja
Redakcja
Źródło:

<br>Espanyol pozyskał skrzydłowego Valencii, Rufete<br> <br>29-letni piłkarz podpisał z nowym pracodawcą 3-letni kontrakt i bedzie przedstawiony jako nowy piłkarz Espanyolu po przejściu badań medycznych.<br>(...)


Espanyol pozyskał skrzydłowego Valencii, Rufete

29-letni piłkarz podpisał z nowym pracodawcą 3-letni kontrakt i bedzie przedstawiony jako nowy piłkarz Espanyolu po przejściu badań medycznych.

Ten transfer jest dla klubu z Barcelony dobrą informacją po tym, jak nie udało się przekonać Danny'ego Landzaata, który wolał angielski Wigan.

Rufete jest doświadczonym graczem, który gra na prawej stronie pomocy, czyli pozycji na której Espanyol potrzebował najwięcej wzmocnień.

Przez pieć lat grał w Valencii, udało mu się również trzykrotnie wystąpić w reprezentacji Hiszpanii.

Umowa z Valencią obowiązywała jeszcze przez rok, ale działacze, widząc, że piłkarz nie będzie odgrywał znaczącej roli w zespole postanowili, że lepszym wyjściem będzie sprzedanie go teraz niż oddanie za darmo za rok.
Więcej na temat: Hiszpania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy