Rugani z widokami na Premier League

Rugani z widokami na Premier League fot. Daniele Rugani I Instagram
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tuttosport

Daniele Rugani znalazł się na celowniku Arsenalu oraz Wolverhampton - przekonuje „Tuttosport”.

Środkowy obrońca nie odgrywa pierwszoplanowej roli w szeregach Juventusu, ale nie przeszkadza mu to cieszyć się w dalszym ciągu z łatki solidnego defensora oraz zainteresowania wielu europejskich klubów.

Dziennikarze „Tuttosport” uważają, że ten drugi aspekt doprowadzi najprawdopodobniej do transferu z udziałem 26-letniego zawodnika w nadchodzącym okienku.

Wspomniane źródło poinformowało, że Daniele Rugani znalazł się na celowniku Wolverhampton oraz Arsenalu. Oba kluby z Premier League mają mocno zabiegać o względy włoskiego piłkarza, który rzekomo coraz bardziej skłania się ku przeprowadzce na Wyspy Brytyjskie.

Na chęć obrania tego kierunku przez obrońcę wskazuje między innymi fakt, że w trakcie obowiązkowej kwarantanny, po stwierdzeniu wystąpienia u niego koronawirusa, doskonalił znajomość języka angielskiego.

Osobiste plany 26-latka mogą zostać jednak pokrzyżowane przez Juventus, który przejawiał do tej pory chęć włączenia defensora do jednej ze swoich operacji związanych z zakontraktowaniem nowego piłkarza.

Siedmiokrotny reprezentant rozegrał zaledwie siedem spotkań w trwającym sezonie w barwach „Starej Damy”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy