Rusłan Malinowski coraz bliżej Premier League. Dwa kluby w grze

Rusłan Malinowski coraz bliżej Premier League. Dwa kluby w grze fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport Mediaset

Rusłan Malinowski w styczniu ponownie trafi na listę sprzedażową Atalanty. Zainteresowanie nim wyrażają Tottenham Hotspur oraz Nottingham Forest - podaje Sport Mediaset.

Ukrainiec podczas sezonu 2021/2022 w ocenie Gian Piero Gasperiniego spisywał się poniżej oczekiwań. W związku z tym otrzymał szansę opuszczenia klubu.

Po ofensywnego pomocnika lub skrzydłowego zgłosiły się Tottenham Hotspur, Olympique Marsylia czy Nottingham Forest. Przeprowadzka nie doszła jednak do skutku.

Rusłan Malinowski został w Bergamo i gra regularnie, choć najczęściej po wejściu z ławki rezerwowych. Szkoleniowiec nie zmienił wobec niego zdania, dlatego liczy, że w styczniu ich drogi się rozejdą.

Jak tłumaczy Sport Mediaset, 29-latek zostanie wystawiony na listę sprzedażową. W grze o jego podpis wciąż są „Koguty” oraz „The Reds”, więc szanse, że wyląduje on w Premier League są duże.

Etatowy reprezentant Ukrainy w Atalancie występuje od połowy 2019 roku. Przez ten czas wybiegał na boiska 142 razy, notując 30 trafień i 28 asyst.

Pierwsze rozmowy mają ruszyć już za kilka tygodni.

Tottenham Hotspur w tej chwili zajmuje czwarte miejsce w tabeli angielskiej ekstraklasy, podczas gdy Nottingham Forest plasuje się w strefie spadkowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy