Sadio Mané jak obiecał, tak zrobił. Piękny gest Senegalczyka w stronę kibica [WIDEO]

Sadio Mané jak obiecał, tak zrobił. Piękny gest Senegalczyka w stronę kibica [WIDEO] fot. Oleksandr Osipov / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Liverpool Echo | Liverpool

Sadio Mané zdobył jedną z bramek w meczu przeciwko Crystal Palace (7:0) i dzięki temu mógł spełnić obietnicę złożoną Lee Swanowi.

Reprezentant Senegalu podtrzymał swoją wyśmienitą passę w starciach z „The Eagles”, którzy są jego ulubioną ofiarą na poziomie Premier League, co pokazuje statystyka mówiąca o tym, że w sobotnie popołudnie strzelił im swojego dziesiątego gola w dwunastym występie.

Ofensywny zawodnik postanowił wykorzystać ten fakt do spełnienia złożonej kilkanaście dni temu obietnicy niejakiemu Lee Swanowi.

Znajomość 28-latka z kibicem Liverpoolu zaczęła się od wiadomości przekazanej klubowi przez jego kolegę - Tima Tierneya, który poinformował przedstawicieli „The Reds” o wielkim zaangażowaniu wolontariusza w ośrodku kultury i lokalu „Florrie” w działalność charytatywną na rzecz pomocy osobom potrzebującym w czasie pandemii kaoronawirusa poprzez organizowanie oraz wysyłanie paczek z żywnością.

Opisana historia bardzo poruszyła Sadio Mané, który postanowił skontaktować się ze Swanem i zaproponował mu możliwość strzelenia gola na Anfield. Zapewnił go też, że jeżeli sam zdobędzie bramkę, skopiuje zaprezentowaną przez niego cieszynkę.

Fan Liverpoolu zgodził się naturalnie na propozycję Senegalczyka i poprosił go, aby po umieszczeniu piłki w siatce pocałował palec i skierował go ku niebu na cześć jego zmarłego dziadka.

28-latek starał się od tego momentu usilnie zdobyć bramkę, ale w sześciu kolejnych spotkaniach nie udało mu się znaleźć skutecznej drogi do bramki rywali. Ta sytuacja uległa zmianie dopiero w siódmym występie od rozmowy obu panów, co pozwoliło skrzydłowemu spełnić złożoną obietnicę, o której skrzętnie przypomniał także sam Liverpool.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy