Sadio Mané zapytany o znajomość z Ludovicem Obraniakiem. „Kto to jest?” [WIDEO]

Sadio Mané zapytany o znajomość z Ludovicem Obraniakiem. „Kto to jest?” [WIDEO] fot. L’Équipe
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L’Équipe

Sadio Mané pojawił się na ceremonii wręczenia Złotej Piłki i jako gość wystąpił w studiu „L’Équipe”, gdzie jeden z dziennikarzy zaskoczył go pytaniem o znajomość z Ludovicem Obraniakiem.

Reprezentant Senegalu prezentował się w ubiegłych latach znakomicie w barwach Liverpoolu i dołożył znaczącą cegiełkę do ostatnich sukcesów odnoszonych przez „The Reds”. A teraz będzie starał się dokonać podobnych rzeczy z Bayernem Monachium.

30-letni zawodnik nie dostąpiłby zapewne możliwości reprezentowania dwóch wymienionych klubów z europejskiej czołówki, gdyby w 2011 roku nie został wyciągnięty przez FC Metz z Génération Foot.

I ten fakt wpłynął na zadanie przez jednego z dziennikarzy „L’Équipe” pytania Sadio Mané o znajomość z Ludovicem Obraniakiem, który jako ekspert wspomnianego dziennika także pojawił się na gali w paryskim Théâtre du Châtelet.

Senegalczyk wyglądał na wyraźnie zaskoczonego i nie rozpoznał byłego reprezentanta Polski, odpowiadając mu:  „Kto to jest?”.

37-latek zareagował śmiechem na reakcję skrzydłowego i powiedział mu, że spotkali się kiedyś właśnie w FC Metz. Taka sytuacja mogła mieć miejsce jednak tylko przypadkowo na klubowym korytarzu lub na boisku w trakcie rywalizacji, ponieważ Obraniaka w latach 2011-2012 nie było już w drużynie, kiedy Mané w niej występował.

Były ofensywny pomocnik bronił barw francuskiego zespołu w latach 1997-2007. Najpierw w ekipach młodzieżowych, a potem na seniorskim poziomie aż do momentu przejścia do Lille.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami Lech Poznań: Afonso Sousa rewelacyjny w młodzieżówce Portugalii. „Jakim cudem wysłali tego gościa do Polski?!” [WIDEO] Lech Poznań: Afonso Sousa rewelacyjny w młodzieżówce Portugalii. „Jakim cudem wysłali tego gościa do Polski?!” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy