Sala zmarł z powodu obrażeń głowy i tułowia

Sala zmarł z powodu obrażeń głowy i tułowia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Deutschland I The Guardian

W najbliższych miesiącach śledczy będą dokładnie badać sprawę katastrofy samolotu, którym z Nantes do Cardiff podróżował Emiliano Sala.

Kilka dni temu zidentyfikowano ciało wydobyte z wraku maszyny leżącej na dnie kanału La Manche, potwierdzając zgon argentyńskiego piłkarza. Teraz zajmujący się sprawą koroner poinformował, że bezpośrednią przyczyną śmierci Sali były obrażenia głowy oraz tułowia powstałe w wyniku rozbicia się samolotu.

Na więcej informacji dotyczących katastrofy będziemy musieli poczekać. AAIB, czyli brytyjska Komisję Badań Wypadków Lotniczych, prowadzi śledztwo, które potrwa prawdopodobnie od sześciu do 12 miesięcy. W sprawę zaangażowana jest również policja, a także Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Przypomnijmy, że cały czas nie zostało odnalezione ciało pilota Davida Ibbotsona. Jego rodzina prowadzi w internecie zbiórkę pieniędzy na kontynuowanie poszukiwań, wierząc w to, że przyniosą one efekty.

Aktualnie zebrano blisko 160 tysięcy funtów. Akcja jest prowadzona TUTAJ.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy