Sala zmarł z powodu obrażeń głowy i tułowia

Sala zmarł z powodu obrażeń głowy i tułowia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Deutschland I The Guardian

W najbliższych miesiącach śledczy będą dokładnie badać sprawę katastrofy samolotu, którym z Nantes do Cardiff podróżował Emiliano Sala.

Kilka dni temu zidentyfikowano ciało wydobyte z wraku maszyny leżącej na dnie kanału La Manche, potwierdzając zgon argentyńskiego piłkarza. Teraz zajmujący się sprawą koroner poinformował, że bezpośrednią przyczyną śmierci Sali były obrażenia głowy oraz tułowia powstałe w wyniku rozbicia się samolotu.

Na więcej informacji dotyczących katastrofy będziemy musieli poczekać. AAIB, czyli brytyjska Komisję Badań Wypadków Lotniczych, prowadzi śledztwo, które potrwa prawdopodobnie od sześciu do 12 miesięcy. W sprawę zaangażowana jest również policja, a także Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Przypomnijmy, że cały czas nie zostało odnalezione ciało pilota Davida Ibbotsona. Jego rodzina prowadzi w internecie zbiórkę pieniędzy na kontynuowanie poszukiwań, wierząc w to, że przyniosą one efekty.

Aktualnie zebrano blisko 160 tysięcy funtów. Akcja jest prowadzona TUTAJ.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy