Salomón Rondón w Kazaniu?

Salomón Rondón w Kazaniu? fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Salomón Rondón może być jednym z pierwszych z najważniejszych zawodników odchodzących z Malagi.

Raczej przesądzone, że Wenezuelczyk nie poleci z zespołem Malagi do Włoch, miast tego ma zjawić się w Kazaniu, ażeby ustalić warunki kontraktu indywidualnego z tamtejszym Rubinem. Kwota transferu ma zamknąć się w 8-10 milionach euro. W przypadku finalizacji transakcji, Rosjanie wygraliby rywalizację z angielskim Tottenhamem, również interesującym się południowoamerykańskim atakującym.

22-letni José Salomón Rondón Giménez do Malagi trafił w 2010 roku z Las Palmas. Pomimo młodego wieku, jest etatowym reprezentantem Wenezueli, dla której strzelił osiem bramek w 24 spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy