Sancho na 99% w Millwall

Sancho na 99% w Millwall
Redakcja
Redakcja
Źródło: millwall.vitalfootball.co.uk

Trener Millwall, Willie Donachie jest bardzo zainteresowany ściągnięciem do swojego klubu środkowego obrońcy TiT, Brenta Sancho. <br>Sancho w barwach narodowych występował 43 razy, a jego największym sukce(...)

Trener Millwall, Willie Donachie jest bardzo zainteresowany ściągnięciem do swojego klubu środkowego obrońcy TiT, Brenta Sancho.
Sancho w barwach narodowych występował 43 razy, a jego największym sukcesem jest występ na mundialu w Niemczech gdzie rozegrał 3 spotkania.

Sancho został zwolniony przez Gillingham i ma teraz nadzieję na kontrakt z Millwall. Obrona "The Lions", jak pokazują sparingi wymaga wzmocnień.

30 letni zawodnik najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu zostanie piłkarzem Millwall.

Sam zainteresowany przyznaje że podpisze kontrakt z Millwall w następnym tygodniu.
Więcej na temat: Anglia Inne

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Co za występ letniego nabytku Górnika Zabrze! Jan Urban w końcu się doczekał Co za występ letniego nabytku Górnika Zabrze! Jan Urban w końcu się doczekał Były napastnik Rakowa Częstochowa w piątej lidze [OFICJALNIE] Były napastnik Rakowa Częstochowa w piątej lidze [OFICJALNIE] 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy