Sanogo o krok od Toulouse

Sanogo o krok od Toulouse
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: France Football

Yaya Sanogo trafi do Toulouse FC.

Napastnik przebywa obecnie we Francji, gdzie finalizuje swoją przeprowadzkę do wspomnianego klubu. Jeżeli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, do najbliższego piątku powinien zostać zaprezentowany jako letnie wzmocnienie.

24-latek od początku lipca był wolnym zawodnikiem, po tym jak wygasła jego umowa z Arsenalem. Oczekiwanie w Londynie okazały się dla niego zbyt wysokie, aczkolwiek na brak szans ze strony Arsene'a Wengera nie mógł narzekać.

Rosły snajper ma za sobą bardzo trudny rok. Przez większość sezonu leczył poważną kontuzję i do treningów powrócił dopiero w lutym. Później zanotował zaledwie trzy występy w rezerwach „Kanonierów”.  Zdobył natomiast aż cztery bramki.

Więcej na temat: Yaya Sanogo Toulouse FC Francja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kądzior dopiął swego. OFICJALNIE: Reprezentant Polski opuścił Eibar Kądzior dopiął swego. OFICJALNIE: Reprezentant Polski opuścił Eibar Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy