Sarri: Layvin Kurzawa? Niewiele o nim wiem!

Sarri: Layvin Kurzawa? Niewiele o nim wiem! fot. Juventus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Goal.com

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami wymienią pomiędzy Paris Saint-Germain a Juventusem, w której udział wezmą Layvin Kurzawa oraz Mattia De Sciglio, Maurizio Sarri został zapytany o francuskiego defensora. Włoski trener potwierdził fakt prowadzenia negocjacji, ale nie ukrywał przy tym, że t

27-latek ostatnimi czasy zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które skutecznie utrudniały mu walkę o podstawowy skład w zespole z Paryża. W tej chwili jednak jest już pod tym względem dużo lepiej, stąd dorobek 15 występów i jednej asysty, a także zainteresowanie dyrekcji „Starej Damy”.

Włosi właściwie finalizują już całą operację, w której oprócz 13-krotnego reprezentanta Francji weźmie udział także Mattia De Sciglio, dlatego nie może dziwić fakt, że nie tak dawno o zawodnika Paris Saint-Germain zapytany został trener Juventusu. Maurizio Sarri wyjawił wówczas, że właściwie o Layvinie Kurzawie niewiele mu wiadomo.

– Fabio Paratici poinformował mnie, że wymiana może dojść do skutku, jednak wciąż nie została sfinalizowana – stwierdził szkoleniowiec turyńczyków.

– Layvin Kurzawa? Szczerze mówiąc, niewiele o nim wiem. Jest tak, ponieważ nigdy nie zajmowałem się analizą jego umiejętności. Z pewnością oglądanie go w telewizji się do tego nie kwalifikuje – dodał Włoch.

Oficjalne komunikaty w sprawie obu transferów ujrzą światło dzienne w przyszłym tygodniu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy