Schalke sprowadzi Obasiego na stałe

Schalke sprowadzi Obasiego na stałe
Tadeusz Olewicz
Tadeusz Olewicz
Źródło: ESPN

Schalke 04 Gelsenkirchen po sezonie zdecyduje się na transfer definitywny aktualnie wypożyczonego z TSG 1899 Hoffenheim Chinedu Obasiego - potwierdził dyrektor sportowy klubu, Horst Heldt.

Nigeryjczyk występuje w klubie z Zagłębia Ruhry na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Hoffenheim. Schalke ma jednak możliwość sprowadzenia piłkarza do siebie na stałe i wiele wskazuje na to, że po sezonie z niej skorzysta.

25-letni skrzydłowy od stycznia zdołał przekonać do siebie szefostwo klubu z Veltins Arena. Chęć definitywnego zakupu Obasiego wyraził dyrektor sportowy Schalke, Horst Heldt.

- Chinedu w naszym klubie świetnie się rozwija, tak więc zdecydowaliśmy się na jego transfer definitywny. Jest naszym ważnym ogniwem w grze ofensywnej, stwarza zagrożenie zarówno na lewej, jak i prawej flance, w zależności gdzia akurat gra. Sporo sobie po nim obiecujemy w przyszłości - powiedział Heldt.

Obasi najprawdopodobniej podpisze z Schalke umowę do 2015 roku. Sam piłkarz również z entuzjazmem zapatruje się na swoją przyszłość na Veltins Arena.

- Nie mogę się doczekać wyzwań, jakie czekają mnie w Schalke. To naprawdę wielki klub, który zawsze będzie się liczył w walce o najwyższe cele - powiedział Nigeryjczyk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy