Scolari na dłużej z reprezentacją Portugalii

Scolari na dłużej z reprezentacją Portugalii
Redakcja
Redakcja
Źródło:

<br>Luiz Felipe Scolari przedłużył kontrakt z reprezentacją Portugalii o kolejne dwa lata. Drużyna będzie grała pod jego wodzą do Mistrzostw Europy w 2008 roku.<br> <br>Portugalska Federacja Piłkarska zareag(...)


Luiz Felipe Scolari przedłużył kontrakt z reprezentacją Portugalii o kolejne dwa lata. Drużyna będzie grała pod jego wodzą do Mistrzostw Europy w 2008 roku.

Portugalska Federacja Piłkarska zareagowała na spekulacje prasowe, jakoby Scolari był łączony z prowadzeniem reprezenacji Brazylii. Jak wiemy to właśnie z tym trenerem "Canarinhos" zdobyli tytuł mistrza świata w 2002 roku.

Razem z Portugalią doszedł do finału Misrzostw Europy w 2004 roku, a w Mistrzostwach Świata w Niemczech, jego drużyna była w najlepszej czwórce turnieju.

Porażka z Francją w półfinale była dla Scolariego pierwszym przegranym meczem na mundialu.

Portugalia rozpocznie swoje eliminacje do Euro 2008 już 6 września meczem z Finlandią.
Więcej na temat: Trenerzy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy