Scolari prosi fanów o pomoc

Scolari prosi fanów o pomoc
Bartłomiej Rakuzy
Bartłomiej Rakuzy
Źródło: GloboEsporte

Luiz Felipe Scolari poprosił kibiców Palmeiras o finansowe wsparcie zespołu i pomoc w ściągnięciu do klubu Wesleya z Werderu Brema. Brazylijczyk wystosował do fanów apel w tej sprawie.

Miesiąc temu dyrektor generalny Werderu Brema, Klaus Allofs, poinformował o tym, że Brazylijczyk opuści Werder po zakończeniu obecnego sezonu i podpisze kontrakt z Palmeiras. Sprawa jednak trochę się skomplikowała, gdyż okazuje się, że brazylijski klub fundusze na Wesleya dopiero gromadzi.

 
Apel o zintensyfikowanie finansowej pomocy Scolari wygłosił po bezbramkowym remisie z Sao Caetano. 
 
- Wesley jest potrzebny, to zawodnik, który operuje na trzech, czterech pozycjach, ma jakość. Jeśli mogę, chciałbym zaapelować do fanów, aby kontynuowali przekazywanie darowizn, dzięki czemu będziemy mogli zapłacić co najmniej pierwszą ratę. - mówił podczas konferencji Scolari. 
 
Kibice Palmeiras muszą wykazać się hojnością, bo pierwsza rata wynosi 2 miliony euro i musi zostać opłacona do końca marca. Dopiero wtedy dokumenty piłkarza trafią do Brazylii. 
 
Podobna sytuacja miała miejsce w grudniu ubiegłego roku, kiedy to prezes Auxerre rzucił pomysł, aby 10 tysięcy fanów złożyło się po 100 euro na Djibrila Cisse. Idea nie spodobała się Francuzowi i ostatecznie wybrał grę dla Queens Park Rangers. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił FC Barcelona: Złe wieści w sprawie Andreasa Christensena FC Barcelona: Złe wieści w sprawie Andreasa Christensena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy