Seedorf gotowy walczyć z Milanem

Seedorf gotowy walczyć z Milanem
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Gazzetta dello Sport

Clarence Seedorf, do niedawna szkoleniowiec AC Milan, jest zdecydowany, aby walczyć z byłym klubem o otrzymanie stosownego odszkodowania.

38-latek podpisał w styczniu z "Rossoneri" dwuipółletni kontrakt, jednak w tym miesiącu został zwolniony ze sprawowanego stanowiska. Włodarze Milanu postanowili postawić na legendę klubową Filippo Inzaghiego.

Były reprezentant Holandii nie ma zamiaru jednak pójść na rękę mediolańczykom i chce walczyć o otrzymanie należytego odszkodowania. W ciągu dwóch następnych sezonów Seedorf miał otrzymać dziesięć milionów euro, więc przynajmniej o taką kwotę będzie się starał. Mówi się jednak, że oprócz tego będzie walczył o dodatkowe pieniądze za "szkody moralne i materialne".

Kontrowersje związane z byłym trenerem Milanu rozwieją się dopiero po zakończeniu Mistrzostw Świata w Brazylii, ponieważ 38-latek uczestniczy w nich, pełniąc rolę eksperta w holenderskiej telewizji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy