Sensacyjny powrót Krzysztofa Piątka?!

Sensacyjny powrót Krzysztofa Piątka?! fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Il Secolo XIX

Krzysztof Piątek miał znaleźć się na celowniku Genoi.

Dobra postawa Gianluki Scamacci powoduje, że w klubie liczą się z tym, iż wkrótce może rozejrzeć się za nowym pracodawcą. Z tego też powodu chcą być przygotowani na taki ruch. Chętnych na jego usługi nie brakuje.

Włoskie media twierdzą, że pion sportowy Genoi przeczesuje w tej chwili rynek, aby znaleźć odpowiednią alternatywę. Taką może okazać się Krzysztof Piątek.

Polak, który trafił do Berlina na początku tego roku, nie spisuje najlepiej. Z tego też powodu nosi się z zamiarem zmiany barw w najbliższym oknie transferowym.

Genoa nie będzie jednak osamotniona w staraniach o Polaka. Mimo niestabilnej formy napastnika chcą go też inne kluby na czele z Fiorentiną.

Jeśli Piątek trafi do „Rossoblu”, będzie to jego powrót. Występował w szeregach tej ekipy w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019, zanim trafił do AC Milanu.

Wówczas to rozegrał 21 spotkań. W tym czasie aż 19-krotnie pokonywał bramkarza rywali.

W tym sezonie natomiast 25-latek zanotował 13 występów. Jego dorobek to trzy gole i dwie asysty.

Kontrakt wiąże go z Herthą do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy