Sensacyjny powrót Krzysztofa Piątka?!

Sensacyjny powrót Krzysztofa Piątka?! fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Il Secolo XIX

Krzysztof Piątek miał znaleźć się na celowniku Genoi.

Dobra postawa Gianluki Scamacci powoduje, że w klubie liczą się z tym, iż wkrótce może rozejrzeć się za nowym pracodawcą. Z tego też powodu chcą być przygotowani na taki ruch. Chętnych na jego usługi nie brakuje.

Włoskie media twierdzą, że pion sportowy Genoi przeczesuje w tej chwili rynek, aby znaleźć odpowiednią alternatywę. Taką może okazać się Krzysztof Piątek.

Polak, który trafił do Berlina na początku tego roku, nie spisuje najlepiej. Z tego też powodu nosi się z zamiarem zmiany barw w najbliższym oknie transferowym.

Genoa nie będzie jednak osamotniona w staraniach o Polaka. Mimo niestabilnej formy napastnika chcą go też inne kluby na czele z Fiorentiną.

Jeśli Piątek trafi do „Rossoblu”, będzie to jego powrót. Występował w szeregach tej ekipy w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019, zanim trafił do AC Milanu.

Wówczas to rozegrał 21 spotkań. W tym czasie aż 19-krotnie pokonywał bramkarza rywali.

W tym sezonie natomiast 25-latek zanotował 13 występów. Jego dorobek to trzy gole i dwie asysty.

Kontrakt wiąże go z Herthą do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy