Sensacyjny zwrot akcji w sprawie klubowej przyszłości Grzegorza Krychowiaka?!

Sensacyjny zwrot akcji w sprawie klubowej przyszłości Grzegorza Krychowiaka?! fot. Pawel Andrachiewicz / PressFocus
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sport-express.ru

Grzegorz Krychowiak ma zamiar wrócić do FK Krasnodar i tam kontynuować swoją karierę piłkarską - informuje Sport-express.ru.

Krychowiak zawiesił umowę z Krasnodarem, korzystając z nowych przepisów FIFA, wprowadzonych po inwazji Rosji na Ukrainę. W marcu przeniósł się więc do Aten, gdzie zasilił miejscowy AEK. W Grecji w dziewięciu meczach zanotował dwie bramki i dwie asysty.

Teraz przyszedł jednak czas na decyzję na temat dalszej przyszłości, bo umowa z Krasnodarem obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku.

Wydawało się, że latem Krychowiak definitywnie rozstanie się z Rosją, a transferem zainteresowany jest wciąż choćby AEK, gwarantując Polakowi, jak na warunki klubu, gwiazdorskie warunki.

Zdaniem rosyjskiego medium Krychowiak jednak przemyślał decyzję i ma zamiar powrócić do Krasnodaru, tym samym grając tam w sezonie 2022/2023.

Na razie trudno ocenić wiarygodność tej informacji, jednak jeśli okaże się prawdą, wzbudzi ogromne kontrowersje, tak wśród polskich, jak i rosyjskich kibiców. Lokalne media określały wręcz Krychowiaka „szczurem”, gdy ten po ataku Rosji na Ukrainę jako jeden z pierwszych obcokrajowców z rosyjskiej ligi rozpoczął poszukiwania drogi odejścia z Krasnodaru.

32-letni Krychowiak w przeszłości występował też między innymi w Sevilli i Paris Saint-Germain. W Rosji grał od 2018 roku, gdy przeniósł się do Lokomotiwu Moskwa. Trzy lata później został bohaterem przeprowadzki do Krasnodaru.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy