Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Relevo.com

Sergej Milinković-Savić po zakończeniu sezonu niemal na pewno doczeka się hitowego transferu. 90 procent - tyle wynoszą szanse na odejście z Lazio, informuje Matteo Moretto.

Uczestnik mundialu w Katarze od kilku lat miał zamykane drzwi wyjściowe. To skutecznie robił Claudio Lotito, prezydent „Orłów”.

Jego taktyka polegała na tym, że gdy już jakiś klub zbliżył się do Serba, wstępne oczekiwania finansowe rzymian szybowały wysoko w górę. Ostatnie wypowiedzi pracodawcy wskazywały na kwotę 120 milionów euro. Tyle nie zamierzały płacić Paris Saint-Germain oraz Juventus.

Ostatnią deską ratunku dla 28-latka jest odmowa przedłużenia wygasającej w połowie 2024 roku umowy, co też do tej pory czyni. To według Matteo Moretto przybliża go do opuszczenia Lazio.

Szanse na transfer podczas nachodzącego okna wyniosą według tego dziennikarza aż 90 procent.

W tym momencie Sergej Milinković-Savić mógłby zmienić ekipę za 40 milionów euro, a wśród chętnych nadal jest „Stara Dama”. Zainteresowanie nim wykazują również przedstawiciele Premier League, w tym Newcastle United.

Marzeniem samego piłkarza pozostaje gra w Realu Madryt, ale to byłoby możliwe tylko w przypadku fiaska angażu Jude’a Bellinghama, który otwiera listę życzeń mistrza Hiszpanii.

Milinković-Savić podczas kampanii 2022/2023 zgromadził już 36 występów. Swoją obecność zaznaczył sześcioma golami i ośmioma asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] John van den Brom selekcjonerem? Były trener Lecha Poznań odpowiada John van den Brom selekcjonerem? Były trener Lecha Poznań odpowiada „Mam nadzieję, że założy jakąś partię polityczną”. Kibice zachwyceni zawodnikiem Wisły Kraków „Mam nadzieję, że założy jakąś partię polityczną”. Kibice zachwyceni zawodnikiem Wisły Kraków 364 mecze i koniec. Eric Dier definitywnie odejdzie z Tottenhamu 364 mecze i koniec. Eric Dier definitywnie odejdzie z Tottenhamu Arsenal i AC Milan ruszają po napastnika za 100 milionów euro Arsenal i AC Milan ruszają po napastnika za 100 milionów euro Miał 72 godziny na odpowiedź. Szczegóły lukratywnej oferty dla nowego nabytku Wisły Kraków Miał 72 godziny na odpowiedź. Szczegóły lukratywnej oferty dla nowego nabytku Wisły Kraków LKS Goczałkowice-Zdrój pozyskał nowego zawodnika z przeszłością w Ekstraklasie [OFICJALNIE] LKS Goczałkowice-Zdrój pozyskał nowego zawodnika z przeszłością w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Piłkarz Pogoni Szczecin dostanie pierwsze powołanie do reprezentacji Polski? Michał Probierz: Bardzo mi się podobał Piłkarz Pogoni Szczecin dostanie pierwsze powołanie do reprezentacji Polski? Michał Probierz: Bardzo mi się podobał

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy