Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Relevo.com

Sergej Milinković-Savić po zakończeniu sezonu niemal na pewno doczeka się hitowego transferu. 90 procent - tyle wynoszą szanse na odejście z Lazio, informuje Matteo Moretto.

Uczestnik mundialu w Katarze od kilku lat miał zamykane drzwi wyjściowe. To skutecznie robił Claudio Lotito, prezydent „Orłów”.

Jego taktyka polegała na tym, że gdy już jakiś klub zbliżył się do Serba, wstępne oczekiwania finansowe rzymian szybowały wysoko w górę. Ostatnie wypowiedzi pracodawcy wskazywały na kwotę 120 milionów euro. Tyle nie zamierzały płacić Paris Saint-Germain oraz Juventus.

Ostatnią deską ratunku dla 28-latka jest odmowa przedłużenia wygasającej w połowie 2024 roku umowy, co też do tej pory czyni. To według Matteo Moretto przybliża go do opuszczenia Lazio.

Szanse na transfer podczas nachodzącego okna wyniosą według tego dziennikarza aż 90 procent.

W tym momencie Sergej Milinković-Savić mógłby zmienić ekipę za 40 milionów euro, a wśród chętnych nadal jest „Stara Dama”. Zainteresowanie nim wykazują również przedstawiciele Premier League, w tym Newcastle United.

Marzeniem samego piłkarza pozostaje gra w Realu Madryt, ale to byłoby możliwe tylko w przypadku fiaska angażu Jude’a Bellinghama, który otwiera listę życzeń mistrza Hiszpanii.

Milinković-Savić podczas kampanii 2022/2023 zgromadził już 36 występów. Swoją obecność zaznaczył sześcioma golami i ośmioma asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy