Sérgio Oliveira wreszcie trafi do lepszej ligi?! Portugalczyk na szczycie listy życzeń, rozmowy rozpoczęte

Sérgio Oliveira wreszcie trafi do lepszej ligi?! Portugalczyk na szczycie listy życzeń, rozmowy rozpoczęte fot. Federico Tardito / Xinhua / PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio | Fabrizio Romano

Sérgio Oliveira jest numerem jeden w kontekście wzmocnienia składu przez Romę w styczniowym oknie transferowym. Pierwsze rozmowy już miały miejsce - podają Gianluca Di Marzio i Fabrizio Romano.

Środkowy pomocnik w tym sezonie nie odgrywa już tak znaczącej roli w drużynie FC Porto i w związku z tym Jorge Mendes próbuje znaleźć swojemu klientowi nowy klub. Według Di Marzio Portugalczyk nawiązał kontakt z „Wilkami”.

Tiago Pinto, dyrektor generalny działu piłkarskiego, istotnie wykazuje zainteresowanie 29-latkiem i umieścił go na szczycie listy życzeń na styczniowe okno transferowe.

AS Roma dąży do wzmocnienia środka pola. Jak podkreśla dziennikarz, w grę wchodzi jedynie wypożyczenie z opcją kupna. Właśnie taka oferta została złożona, przekonuje Fabrizio Romano.

Sérgio Oliveira już kilka miesięcy temu znajdował się na radarach rzymskiej ekipy, ale finalnie wydawało się, że skończy w Fiorentinie. Temat jednak upadł wraz z niespodziewanym odejściem Gennaro Gattuso.

13-krotny reprezentant Portugalii w bieżących rozgrywkach meldował się na boiskach 24 razy, co przełożyło się na około 1000 minut. Swoją obecność zaznaczył pięcioma trafieniami i asystą.

W międzyczasie finalizowany jest transfer z udziałem Ainsleya Maitlanda-Nilesa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy