Serie A: AS Roma i Fiorentina po bramkarza Cagliari

Serie A: AS Roma i Fiorentina po bramkarza Cagliari
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazetta dello Sport | CalcioMercato.com

Alessio Cragno znalazł się na celowniku AS Romy i Fiorentiny, o czym informują „La Gazetta dello Sport” i „CalcioMercato.com”.

Pomimo tego, że Cagliari radzi sobie w tym sezonie przeciętnie, to nie kibice nie mają powód, by narzekać na obsadzenie pozycji bramkarza. Dobrze do tej pory poczynał sobie bowiem Alessio Cragno.

26-latek jest pewnym punktem swojej ekipy. Nie może zatem nikogo dziwić fakt, że przykuł on w ostatnim czasie uwagę wyżej klasyfikowanych w tabeli ekip.

Jak informują zlokalizowane na Półwyspie Apenińskim media, o pozyskanie jednokrotnego reprezentanta Włoch zabiegają dwa podmioty. Są nimi AS Roma oraz Fiorentina.

Zarówno jedna, jak i druga ekipa poszukują powoli golkipera pod kątem letniego okna transferowego. W przypadku stołecznej ekipy już wcześniej pisaliśmy o Albanie Lafoncie. Teraz na liście życzeń znalazło się kolejne nazwisko.

Druga z drużyn, a więc ta występująca na Stadio Artemio Franchi ma w składzie Bartłomieja Drągowskiego, który spisuje się świetnie. Polak może jednak po sezonie zmienić klub, stąd zainteresowano graczem Cagliari.

Cragno rozegrał w trwającym sezonie 29 ligowych spotkań. W czterech z nich udawało mu się zachowywać czyste konto.

Kontrakt wiąże go z obecnym zespołem do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy