Serie A: Łatwo przyszło i łatwo pójdzie. Grosso o krok od zwolnienia z Brescii. Zaskakujący następca!

Serie A: Łatwo przyszło i łatwo pójdzie. Grosso o krok od zwolnienia z Brescii. Zaskakujący następca! fot. Brescia
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Fabio Grosso jeszcze w tym tygodniu ma pożegnać się z posadą szkoleniowca Brescii - poinformował Gianluca Di Marzio.

Mistrz świata z 2006 roku wywalczył w minionym sezonie awans z Hellasem do najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech i na tym jego przygoda w ekipie z Werony się zakończyła.

Od tego momentu 42-latek oczekiwał nadarzającej się szansy na powrót do pracy w charakterze szkoleniowca i taka pojawiła się na początku listopada, kiedy to otrzymał propozycję objęcia sterów nad Brescią, czyli innymi beniaminkiem Serie A.

Fabio Grosso nie zastanawiał się zbyt długo nad zaakceptowaniem oferty i niezwykle zmotywowany przystąpił do swojego pierwszego wyzwania na najwyższym poziomie w kraju.

Wiele jednak na to wskazuje, że jego pobyt na ławce trenerskiej „Rondinelle” zakończy się szybciej niż tego przypuszczał, ponieważ przedstawiciele klubu nie są zadowoleni z efektów dotychczasowej pracy byłego gracza Palermo, Interu, Olympique'u Lyon czy Juventusu, który w trzech meczach poniósł trzy wysokie porażki, co w efekcie zepchnęło ekipę ze Stadio Mario Rigamonti na ostatnie miejsce w tabeli.

Gianluca Di Marzio uważa, że dni 42-latka są już właściwe policzone i jeszcze przed nadchodzącym pojedynkiem ze SPAL zostanie zwolniony z funkcji pierwszego szkoleniowca Brescii.

Co ciekawe jego następcą ma zostać... Eugenio Corini, czyli osoba, która do listopada tego roku odpowiadała za wyniki osiągane przez beniaminka Serie A.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy